085 488 0000

Team Voxius

Het is ons doel om onze opdrachtgevers te laten excelleren door het gezamenlijk bepalen van de best passende strategie, het realiseren van projecten en het ontwikkelen van Legal teams en individuele professionals. Een sparringpartner voor directie en voor kandidaten. Met een werkwijze die getuigt van visie, innovatie, durf en passie.

Hielke Bruin
Consultant | Partner
bruin@voxius.nl
Telefoon: +31 85 488 00 00
Mobiel: +31 6 41 69 28 68
Meer informatie over mij...
Terry Verheij
Consultant | Partner
verheij@voxius.nl
Telefoon: +31 85 - 488 00 00
Mobiel: +31 6 48 47 50 57
Meer informatie over mij...
Friso van Deursen
Consultant | Partner
vandeursen@voxius.nl
Telefoon: +31 85 488 0000
Mobiel: +31 6 54726306
Meer informatie over mij...
Harm Cammel
Consultant | Partner
cammel@voxius.nl
Telefoon: +31 85 488 00 00
Mobiel: +31 6 22 906 108
Meer informatie over mij...
Peter Milders
Consultant | Partner
milders@voxius.nl
Telefoon: +31 85 - 488 00 00
Mobiel: +31 6 43 15 34 87
Meer informatie over mij...
Remco Feuth
Consultant
feuth@voxius.nl
Telefoon: +31 85 - 488 00 00
Mobiel: +31 6 41 52 26 55
Meer informatie over mij...
Regien Haarbosch
Consultant
haarbosch@voxius.nl
Telefoon: +31 85 - 488 00 00
Mobiel: +31 6 55 34 88 32
Meer informatie over mij...
Robert Tol
Consultant
tol@voxius.nl
Telefoon: +31 85 488 00 00
Mobiel: +31 6 25 25 89 21
Meer informatie over mij...
Priscila Esteves
Office & Finance manager
esteves@voxius.nl
Telefoon: +31 85 - 488 00 00
Meer informatie over mij...
Britt Kreulen
Office Manager
info@voxius.nl
Telefoon: 085480000
Meer informatie over mij...
Ruud Harinck
Commissaris
legal@voxius.nl
Telefoon: +31 85 488 0000
Meer informatie over mij...
Top